Firma

Medarbejdere hos SITECH Danmark A/S

Teknisk kundesupport og Academy

Supportchef
Underviser SITECH ACADEMY

Lasse Hanberg
Tel: +45 7025 4414
E-mail: support@sitech.dk

Teknisk kundesupport

Per Hoff
Tel: +45 7025 4414
E-mail: support@sitech.dk

SALG

Technology Manager
Salg Midt- og Sønderjylland, Fyn

Anders Skipper
Mobil: +45 2895 4392
E-mail: anders.skipper@sitech.dk

Salg  Sjælland

Jens Krøyebjerg
Mobil: +45 4099 4941
E-mail: jens.kroeyebjerg@sitech.dk

Salg Nord- og Vestjylland

Mads Pontoppidan
Mobil: 4058 5204
E-mail: mads.pontoppidan@sitech.dk

 

Back office / salgs- & marketingkoordinator

Laila Haupt
Mobil: +45 4131 4782
E-mail: laila.haupt@sitech.dk

Økonomi

Karin Ottesen
Tel: +45 4027 6452
E-mail: bogholderi@sitech.dk

Adm. direktør

Joe Andersen
Mobil: +45 3024 0954
E-mail: joe.andersen@sitech.dk

Lager

Lager/logistik & indkøb

Rasmus Svensson
Tel: +45 2374 4600
E-mail: rasmus.svensson@sitech.dk

Service

Servicechef

Peter Ladegaard
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

John Grundahl
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Servicetekniker

Andeas Brøner
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Servicetekniker

Leon Heimdal Jensen
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Servicetekniker

Christian Bech
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Servicetekniker

Kristian Fredberg
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Serviceværksted

Servicetekniker – værksted

Thomas Liin
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

Servicetekniker – værksted

Lasse Henriksen
Tel: +45 7025 4414
E-mail: service@sitech.dk

For yderligere information kontakt tel: 7025 4414 eller